BNP Paribas Cardif Sigorta Hakkında

2008 senesinden bu zamana kadar Türk sigortacılık sektörü bünyesinde yer alan BNP Sigorta, bireysel kredi koruma ve hayat sigortası alanlarında hizmetlerine devam ediyor. 2010 senesi itibariyle müşterilerine bireysel emeklilik ürünleri de sunmaya başlayan BNP Sigorta, emeklilik, hayat sigortacılığı ve elementer sigorta ürünlerine yönelik 3 lisansı bulunan bir şirket konumundadır.

BNP Sigorta, geniş ürün portföyü ve uluslararası vizyonuyla kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörde kapsamlı hizmet sunan bir sigorta platformu konumuna yükselmiştir. Genel Müdürlüğü İstanbul’da yer alan BNP Sigorta’nın 70 civarında acentesi vardır.

BNP Paribas Cardif Sigorta Hizmetleri

  • Bireysel Emeklilik
  • Hayat Sigortası
  • Koruma Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası
BNP Paribas Cardif Sigorta Araç Değer Koruma

Yıllar içerisinde araç değer kaybına uğrarken, aracın çalınması ya da pert olması halinde kasko tarafından gerçekleştirilecek ödeme ile yeni bir araç alınabilir. Araç Değer Koruma Sigortası söz konusu durumda faaliyete alınarak, araç sahiplerini finansal riskten korumaya yarar.

Araç Değer Koruma Sigortası primleri, iş ortakları özelinde belirlenen şekilde ödenebilirken, söz konusu üründen BNP Paribas Cardif Sigorta’nın iş ortakları vasıtasıyla faydalanılabilir.


BNP Paribas Cardif Sigorta Hakkında Diğer Yazılar